اخبار و رویدادها

افتتاح یک پروژه آبرسانی روستایی در سبزوار با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی

۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - بازدید 266

در مراسمی با حضور نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و جمعی از مسئولان این شهرستان، فاز اول پروژه مجتمع آبرسانی همایی مورد افتتاح قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار سبزوار در آئین بهره برداری از این پروژه با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای این شهرستان اظهار داشت: با افتتاح فاز اول پروژه مجتمع آبرسانی همایی، حدود 500 نفر در دو روستای بخش روداب سبزوار از نعمت آب شرب لوله کشی سالم و بهداشتی برخوردار شده اند.

عباس واهبی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه 4250 میلیون ریال هزینه شده، اجرای 12 کیلومتر عملیات لوله گذاری خط انتقال و 4 کیلومتر شبکه توزیع را از اقدامات اجرایی این طرح برشمرد.

وی، احداث دو باب مخزن ذخیره با ظرفیت 500 مترمکعب، حفر و تجهیز دو حلقه چاه و اجرای 1300 متر شبکه برق را از دیگر مشخصات این پروژه ذکر کرد.

به گفته واهبی، انجام فاز اول پروژه مجتمع آبرسانی همایی، حدود 500 نفر را در روستاهای کلاته میرعلی و پروند بخش روداب شهرستان سبزوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و با کیفیت برخوردار ساخته است.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 31 | کل بازدیدکنندگان : 312540 | تعداد کاربران بر خط : 0