اخبار و رویدادها

معرفی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی داورزن به عنوان مدیر نمونه این شهرستان

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - بازدید 271

در مراسمی با حضور فرماندار داورزن از مدیر امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان به عنوان مدیر نمونه شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، فرماندار داورزن که در جلسه شورای اداری این شهرستان سخن می‌گفت، در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: تمامی مدیران شهرستان کارکرد مناسبی داشتند ولی در این میان آقای حقانی نسب یکی از مدیرانی بود که از زمانی که کار خود را آغاز کرده خیال همه مسئولان از بابت آب شرب روستاها راحت شده است.

فلاحی ادامه داد:  به حق مدیر امور آب و فاضلاب روستایی در تمام امور پیگیر بوده و با حضور میدانی خود اکثر مشکلات را حل کرده و من با افتخار از ایشان به عنوان مدیر نمونه شهرستان نام می‌برم.

در ادامه این جلسه با اهدای لوح تقدیر از مدیر امور آب و فاضلاب روستایی داورزن به عنوان مدیر نمونه شهرستان تقدیر شد.

در متن تقدیرنامه فرماندار آمده است:

” برادر ارجمند آقای محمدرضا حقانی نسب

سلام علیکم

بی شک موفقیت های امروز جامعه اسلامی ما مرهون تلاش و کوشش کارکنان دلسوز و خدمتگزارانی است که در جهت تحقق والای دولت تدبیر و امید خالصانه خدمت نموده اند و برای حیات بالندگی ایران اسلامی تلاش کرده و رضایت حق تعالی را والاترین اجر و مزد خویش می شمارند.

ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه رجایی و باهنر، بدینوسیله از تلاش‌های بی وقفه جنابعالی که با کسب عنوان مدیر نمونه در سطح شهرستان داورزن منشاء خدمات ارزنده به مردم عزیز شده‌اید را از درگاه خداوند متعال خواستارم.”

گفتنی است در این جلسه همچنین از آقای رامین ندائی، از کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی داورزن به عنوان کارمند نمونه این شهرستان با اهدای لوح تقدیر توسط فرماندار تقدیر شد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 31 | کل بازدیدکنندگان : 312540 | تعداد کاربران بر خط : 0