اخبار و رویدادها

بررسی مشکلات آب شرب مردم روستاهای بخش ششطراز خلیل‌آباد با حضور فرماندار این شهرستان

۲۲ دی ۱۳۹۵ - بازدید 394

فرماندار خلیل آباد در جمع مردم روستای کاهه بخش ششطراز این شهرستان گفت: با اجرای پروژه مجتمع آبرسانی برکال، مشکل کمبود آب شرب مردم همه روستاهای این شهرستان مرتفع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مجتبی شاکری که برای بررسی مشکلات مردم روستاهای بخش ششطراز در روستای کاهه حضور یافته بود، به تبیین برنامه های راهبردی دولت تدبیر و امید در راستای خدمت رسانی، عدالت اجتماعی و توسعه متوازن مناطق کمتر توسعه یافته به ویژه روستاها، پرداخت.

وی، با تشریح اقدامات دولت طی سه سال گذشته در شهرستان، اظهار داشت: طی این مدت 95 پروژه با 320 میلیارد ریال اعتبار در خلیل‌آباد به بهره برداری رسیده است که نشان از عزم و اراده جدی دولت در محرومیت زدایی و توجه خاص به روستاها و عمران و آبادانی آن دارد.

شاکری در ادامه اعلام کرد: با اجرای پروژه مجتمع بزرگ آبرسانی برکال که با اعتباری حدود 30 میلیارد ریال در دست اجرا است، مشکل کمبود آب شرب مردم همه روستاهای این شهرستان خواهد شد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خلیل آباد نیز در این برنامه با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب مردم روستاهای این شهرستان گفت: در حال حاضر بیش از 20 هزار نفر در قالب حدود 10 هزار مشترک، تحت پوشش خدمات امور آبفار خلیل آباد قرار دارند.

محمد کاظمی اظهار داشت: با اجرای پروژه مجتمع آبرسانی 18 روستایی برکال که از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در حال اجراست، مشکلات آبرسانی روستایی این شهرستان به طور کامل برطرف خواهد شد.

وی، پیشرفت فیزیکی این پروژه را 62 درصد اعلام کرد و افزود: با اتمام این پروژه، شاخص بهره‌مندی روستاییان شهرستان خلیل‌آباد از آب سالم و بهداشتی، 2.2 درصد افزایش می یابد.

95-292

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 245 | کل بازدیدکنندگان : 300361 | تعداد کاربران بر خط : 0