اخبار و رویدادها

کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد توسط آبفار خراسان رضوی در بین دستگاه‌های اجرایی استان

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - بازدید 370

در بیستمین جشنواره شهید رجایی خراسان رضوی که با حضور استاندار برگزار شد،  شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، به عنوان رتبه برتر ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی در بین دستگاه‌های اجرایی استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در بیستمین جشنواره شهید رجایی که با حضور استاندار و اعضای شورای اداری استان برگزار شد، آبفار خراسان رضوی به عنوان رتبه برتر در شاخص‌های عمومی معرفی و لوح تقدیر این عنوان توسط استاندار خراسان رضوی به مهندس دانشگر؛ مدیرعامل این شرکت اهدا شد.

استاندار خراسان رضوی در بخشی از سخنان خود در این جشنواره گفت: آنچه به عنوان کارگزاران نظام در دستگاه‌های اجرایی ملاک عمل بوده، سیاست‌های کلان نظام بر اساس قانون است و در سال‌های اخیر اقدامات دستگاه‌های اجرایی بر اساس نیاز کشور سامان و سرعت بیشتری یافته که در دولت یازدهم به مساله منابع انسانی و استخدام‌ها در چارچوب آئین‌نامه‌ها توجه خاصی شد.

علی رضا رشیدیان  افزود: در مجموع در دولت یازدهم در حوزه افزایش حقوق و مزایای کارکنان توجه خوبی شد و متناسب سازی حقوق بازنشستگان مورد توجه قرار گرفت و در حوزه تحولات اداری نیز حرکات خوبی بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری نظیر کوچک‌سازی دستگاه‌های اداری، اصلاح آئین‌نامه‌ها و واگذاری برخی اختیارات از دستگاه‌های مرکزی به استان‌ها صورت گرفت.

استاندار خراسان رضوی همچنین بر لزوم پیاده سازی دولت الکترونیک تاکید و بیان کرد: دولت الکترونیک ضرورتی الزام آور برای دستگاه‌های دولتی و نیاز عمومی جامعه است و دستگاه‌های اجرایی استان باید خدمات خود را از طریق سامانه‌های پیشخوان دولت ارائه و لزوم مراجعه حضوری مردم را کاهش دهند.

وی در ادامه با اشاره به منش شهیدان رجایی و باهنر نیز گفت: شاخص‌های ساده زیستی و مردم‌داری از رموز ماندگاری و الگو شدن این شهیدان بود و باید تمامی مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، منش و روحیه این شهدا را در ارتباط با مردم و کار خود مورد لحاظ قرار دهند.

رشیدیان افزود: توجه جدی به خواسته‌های مردم و تکریم آن‌ها به عنوان ولی نعمتان نظام ضروری است و هیچ پست و مقامی برای هیچ فردی ثابت نیست و مسئولیت فرصتی است که به سرعت می گذرد لذا باید از این فرصت برای خدمت رسانی به مردم استفاده کرد.

وی ادامه داد: رعایت عدالت، حقوق انسانی و اجتماعی، عدم ورود به فعالیت‌های جناحی، رعایت حقوق بیت المال و توجه به حفظ و نگهداری بیت المال باید همواره مورد توجه کارکنان دستگاه‌های اجرایی و دولتی باشد.

وی افزود: همچنین باید سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان اولویت در دستور کار تمام دستگاه‌های اجرایی باشد و با پرهیز از نگاه بخشی، توجه به اهداف عالی نظام داشت و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها نباید در فرآیندهای اجرایی به فراموشی سپرده شود.

در ادامه این مراسم استاندار خراسان رضوی با اهدای تقدیرنامه به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی به عنوان رتبه برتر ارزیابی شاخص های عمومی و تعدادی دیگر از دستگاه های استان، از وی قدردانی کرد.

گفتنی است همچنین در این مراسم از 4 نفر دیگر از مدیران ستادی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی شامل آقایان محمدرضا کدخدا(معاون منابع انسانی و پشتیبانی)، سیدرضا موسوی(رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی)، عبدالرسول رهنما(رئيس اداره فناوري و سيستم‌هاي اطلاعات جغرافيايي)، بهروز محمدزاده(رئیس ادار درآمد و خدمات مشترکین) و علیرضا عبدالهی(مشاور مدیرعامل) با اهدای لوح تقدیر، تقدیر شد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 31 | کل بازدیدکنندگان : 312540 | تعداد کاربران بر خط : 0