اخبار و رویدادها

برگزاری کارگاه آموزشی تکریم ارباب رجوع با محوریت سامانه 1523 در آبفار خراسان رضوی

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - بازدید 338

با حضور کارشناسان ستادی و مسئولین روابط عمومی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان‌های استان خراسان رضوی، اولین کارگاه آموزشی – توجیهی تکریم ارباب رجوع با محوریت سامانه ارتباطات مردمی  1523 در امور آبفار شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این کارگاه آموزشی که مسئولین روابط عمومی امور آبفار 28 شهرستان استان حضور داشتند، بر ضرورت توجه بیش از پیش به تکریم ارباب رجوع تأکید شد.

در ادامه مباحثی در خصوص اهمیت سامانه ارتباطات مردمی 1523 در راستای تکریم ارباب رجوع و تعامل مسئولین روابط عمومی امور آبفار شهرستان ها با همکاران مجموعه مطرح شد.

در انتهای این کارگاه آموزشی – توجیهی، حاضران در جلسه به بیان نظرات و سوالات خود پرداختند.

گفتنی است سامانه ارتباطات مردمی 1523 شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در اوایل سال جاری با هدف تکریم ارباب رجوع، کاهش رفت و آمد، تسریع در ارائه خدمات و سهولت کار مشترکین آب شرب روستایی به طور رسمی با حضور استاندار رونمایی شده بود.

 در حال حاضر در این سامانه 6 خدمت به مشترکین ارائه می‌شود که این خدمات شامل: اطلاعات قبض و پرداخت تلفنی، اعلام شماره کنتور توسط مشترکین، اطلاع رسانی در خصوص مدارک مورد نیاز جهت ارائه خدمات مختلف به مشترکین، اعلام اتفاقات و حوادث آب شرب در روستاها، ثبت پرسش، انتقاد و شکایات مشترکین و درخواست وقت ملاقات با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت می‌شود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 31 | کل بازدیدکنندگان : 312540 | تعداد کاربران بر خط : 0