اخبار و رویدادها

برگزاري مجمع عمومي آبفار خراسان رضوي با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شركت مهندسي آبفاي كشور

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - بازدید 339

مجمع عمومي عادی صاحبان سهام شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي با حضور معاون هماهنگي و پشتيباني شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي، معاون منابع انسانی و پشتیبانی شركت مهندسي آبفاي كشور در اين جلسه نکاتی را در خصوص عملکرد آبفار خراسان رضوی بیان کرد.

رضا گیاهی با اشاره به وسعت استان خراسان رضوي و گستردگي و پراكندگي جمعيت و روستاهاي اين استان، از اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در راستای گذر از شرایط بحرانی آب در فصل گرما با کمترین تنش در روستاهای استان قدردانی کرد.

مديرعامل شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي نيز در ادامه با ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اين شركت، تأمین آب شرب با کیفیت برای مردم روستاهای استان را خط قرمز این شرکت اعلام کرد.

دانشگر افزود: در حال حاضر افزون بر 570 هزار مشترک که 91 درصد جمعیت روستایی استان را در بر می‌گیرد، تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی قرار دارند که از این نظر بالاترین جمعیت روستایی تحت پوشش را در کشور دارا هستیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی تعداد روستاهای تحت پوشش این شرکت را 2461 روستا ذکر کرد و اظهار داشت: آب شرب این تعداد جمعیت با استفاده از بیش از 21 هزار کیلومتر خطوط انتقال و شبکه توزیع و بالغ بر 296 هزار مترمکعب حجم مخازن ذخیره تأمین می گردد.

در پايان و پس از استماع گزارش هيئت مديره، حسابرس مستقل و بازرس قانوني، صورت‌هاي مالي و گزارشات ارائه شده مورد قبول واقع شد و مطلوب ارزيابي گرديد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 31 | کل بازدیدکنندگان : 312540 | تعداد کاربران بر خط : 0