اخبار و رویدادها

بررسی وضعیت آب شرب روستایی درگز در دیدار مدیرعامل آبفار خراسان رضوی با فرماندار این شهرستان

۱۹ دی ۱۳۹۵ - بازدید 365

در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی و فرماندار درگز، وضعیت آب شرب مردم روستاهای این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیرعامل آبفار استان در این دیدار تأمین آب شرب روستاییان را از افتخارات این مجموعه ذکر کرد و گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و 570 هزار نفر در 2 هزار و 445 روستای استان از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی بهره‌‌‌مند هستند.

 مهندس دانشگر، تعداد مشترک آب شرب روستایی استان را بیش از 560 هزار مشترک اعلام کرد و افزود: از این تعداد افزون بر 10 هزار مشترک با جمعیتی بالغ بر 28 هزار نفر تحت پوشش خدمات امور آبفار شهرستان درگز قرار دارند.

فرماندار درگز نیز با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه آب و فاضلاب روستایی در آبرسانی به روستاییان این شهرستان، از توجه همیشگی مدیرعامل آبفار خراسان رضوی به تأمین آب شرب مردم روستاهای درگز قدردانی کرد.

مرتضی حمیدی در ادامه از عملکرد 7 ساله وحید ایمانی، مدیر پیشین امور آبفار درگز ابراز رضایت کرد و برای علیرضا غلامی که به عنوان سرپرست این امور منصوب شده، آرزوی توفیق نمود.

95-291

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 245 | کل بازدیدکنندگان : 300361 | تعداد کاربران بر خط : 0