اخبار و رویدادها

آبرسانی به موکب های مسیر پیاده روی زائران اربعین حسینی توسط امور آبفار تایباد

۶ آبان ۱۳۹۷ - بازدید 319

سرپرست امور آبفار تایباد از تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای زوار پیاده حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با استفاده از ایستگاه برداشت آب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار تایباد گفت: همزمان با اربعین حسینی دغدغه این امور تامین آب شرب سالم و باکیفیت برای زائران افغانی می باشد که از مرز دوغارون این شهرستان عازم کربلای معلی هستند.
سید هادی نمازی بیان کرد: به همین منظور با برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که در سال جاری به ‌خصوص در اجرای زیرساخت‌های آب صورت گرفته، مطمئن هستیم که زوار کوچکترین مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.

وی افزود: بر این اساس امور آبفار تایباد اقدام به تأمین آب شرب سالم و بهداشتی زوار پیاده حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) با ایجاد ایستگاه برداشت در مسیر زائران نموده است.

فرماندار تایباد گفت: ستاد اربعین این شهرستان سال گذشته عملکرد قابل تقدیری داشته و امسال نیز امیدواریم با همکاری و مشارکت همه دستگاه های ذیربط شاهد عملکرد مثبت  ستاد اربعین شهرستان تایباد باشیم.
شرافتی راد با بیان اینکه باید هماهنگی خوبی میان بخش های مختلف دست اندرکار برگزاری این مراسم صورت گیرد تصریح کرد: با تشکیل ستاد اربعین حسینی و برنامه‌ریزی لازم آمادگی خوبی برای ارائه خدمات‌رسانی به بیش از 30 هزار زائر افغانی حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) که از مرز دوغارون تردد می نمایند وجود دارد.

وی از زحمات امور آبفار تایباد که در سال گذشته و سال جاری طبق برنامه ریزی های انجام شده در زمینه توزیع آب شرب سالم و بهداشتی در مرز دوغارون خدمات ارزنده ای ارائه نموده، تقدیر و تشکر کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 676 | کل بازدیدکنندگان : 697045 | تعداد کاربران بر خط : 0