اخبار و رویدادها

آبفار خراسان رضوی، رتبه برتر انجام فعالیت های فرهنگی در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - بازدید 355

در ارزیابی انجام فعالیت های فرهنگی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور، شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر ویژه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در همایش پایانی ارزیابی فعالیت های فرهنگی سال 94، شرکت های آب و فاضلاب که در ساری برگزار شد، آبفار خراسان رضوی به عنوان شرکت شایسته تقدیر ویژه معرفی و لوح تقدیر این عنوان نیز توسط مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی وزارت نیرو به مدیرعامل آبفار خراسان رضوی اهدا شد.

 همچنین تقدیرنامه ای نیز به مسئول امور فرهنگی ودینی آبفار خراسان رضوی اهدا گردید.

مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضاب روستایی استان خراسان رضوی

توفیقات ویژه الهی همواره شامل کسانی می شود که عاشقانه و عارفانه و با خلوص نیت در راه کسب فیوضات الهی گذاشته و اعمال و افکارشان همیشه در جهت تحقق بخشیدن به تعالیم نورانی قرآن و فرهنگ ناب اسلام محمدی(ص)، در سایه عنایات اهل بیت(ع) می باشد و تلاش و جدیت خستگی ناپذیر آن ها همواره گویای این مهم می باشد، لذا با توجه به شایستگی و حمایت مستمر حضرتعالی، آن شرکت موفق شده است در زمینه انجام فعالیت های فرهنگی و دینی رتبه شایسته تقدیر ویژه را در میان شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور در سال 1394 کسب نماید. بدینوسیله ضمن تقدیر و تشکر از حضرتعالی، امیدوارم که در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) همواره موفق و موید باشید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1016 | کل بازدیدکنندگان : 927409 | تعداد کاربران بر خط : 0