اخبار و رویدادها

آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی روستاهای فریمان با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس و مدیرعامل آبفار خراسان رضوی

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 169

همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس، فرماندار فریمان و مدیرعامل آبفار خراسان رضوی عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به روستاهای فیض آباد و تقی آباد این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب روستایی در مراسم کلنگ زنی این پروژه بیان داشت: با توجه به خشكسالي های پیاپی سالیان اخیر و وضعیت بحرانی آب در کشور، بايستی فرهنگ مصرف بهينه آب شرب برای همه مردم به ویژه مناطقی که با کمبود بیشتری مواجه هستند نهادینه شود تا مشكلات كمتری در جهت تامين آب شرب مردم را شاهد باشیم.

مدیر امور آبفار فریمان با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستایی این شهرستان گفت: در راستای آبرسانی مجتمع های تقی آباد و فیض آباد مجموعاً 22 کیلومتر عملیات لوله گذاری خط انتقال و، ساخت دو باب مخزن ذخیره با حجم 50 و 400 مترمکعب، اجرای حصارکشی به طول 1300متر احداث 40 باب حوضچه و آبنماهایی که در مسیر خط انتقال قرار دارد و احداث جاده دسترسی به طول 300 متر انجام می شود.

احمد صبوری افزود: هزینه اجرای این طرح های آبرسانی که آب شرب حدود 14400 نفر در قالب 4000 خانوار در مجتمع های  تقی آباد و فیض آباد تامین می کند را بالغ بر 31000 میلیون ریال عنوان کرد.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از زحمات مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در راستای تامین آب شرب سالم و باکیفیت برای روستاییان قدردانی کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 7 | کل بازدیدکنندگان : 381746 | تعداد کاربران بر خط : 0