اخبار و رویدادها

آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی روستایی سوگلدی کورچشمه درگز با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 228

به مناسبت ایام ا… دهه فجر و با حضور نماینده مردم در مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان درگز عملیات اجرایی آبرسانی به روستای سوگلدی کورچشمه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار درگز در مراسم کلنگ زنی این پروژه با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستایی این شهرستان گفت: در راستای آبرسانی روستای سوگلدی کورچشمه 3 کیلوتر عملیات لوله گذاری خط انتقال و شبکه توزیع، بهسازی یک دهنه چشمه و اجرای 70 متر رشته قنات، تهیه یک دستگاه کانکس پیش ساخته جهت اتاقک کلریناتور و تابلو برق، حصار کشی اطراف تاسیسات بطول 150 متر، احداث 2 باب مخزن بتنی زمینی به حجم 70000 لیتر، احداث و تجهیز 1 مورد ایستگاه پمپاژ، ساخت حوضچه های هوا و تخلیه و شیرآلات 3 باب، ساخت حوضچه کنتور حجمی 1 باب و نصب پست برق و 500 متر خط شبکه برق انجام می شود.

علیرضا غلامی افزود: هزینه اجرای این طرح آبرسانی که آب شرب حدود 125 نفر در قالب 36 خانوار در روستای سوگلدی کورچشمه تامین می کند را بالغ بر 6000 میلیون ریال از محل اسناد خزانه اسلامی عنوان کرد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار درگز از زحمات مدیر و کارکنان امور آبفار این شهرستان در راستای سقایت روستائیان تقدیر و تشکر کردند.

برچسب‌ها

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 7 | کل بازدیدکنندگان : 381746 | تعداد کاربران بر خط : 0