اخبار و رویدادها

آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی مجتمع شهر آباد مشهد با حضور نمایندگان مردم مشهد وکلات در مجلس

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 242

به مناسبت ایام ا… دهه فجر و با حضور نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و معاون بهره برداری آبفار خراسان رضوی عملیات اجرایی آبرسانی مجتمع شهر آباد مشهد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، معاون بهره برداری آبفار خراسان رضوی گفت: با توجه به خشكسالي های پیاپی و وضعیت بحرانی آب در کشور، بايستی فرهنگ مصرف بهينه آب شرب برای همه مردم به ویژه مناطقی که با کمبود بیشتری مواجه هستند نهادینه شود تا مشكلات كمتری در جهت تامين آب شرب مردم را شاهد باشیم.

مدیر امور آبفار مشهد در مراسم کلنگ زنی این پروژه با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستایی این شهرستان گفت: در راستای آبرسانی مجتمع شهر آباد (فاز 1) 3300 متر عملیات لوله گذاری خط انتقال، احداث جاده دسترسی، احداث یک باب مخزن بتنی به 500 متر مکعبی، اجرای دو مورد حصارکشی، ساخت 6 باب  حوضچه شیرآلات، احداث یک باب اتاقک سرچاه، احداث یک باب اتاقک پمپاژ، تهیه کلریناتور، پمپ، تابلو برق و تجهیزات چاه انجام می شود.

محمد سهرابی افزود: هزینه اجرای این طرح آبرسانی که آب شرب حدود 3214 نفر در قالب 891 خانوار در روستاهای شهر آباد، جلالیه، کلاته فیض آباد، سنگبر و قیاس آباد تامین می کند را بالغ بر 8500 میلیون ریال عنوان کرد.

دکتر قاضی زاده و دکتر شیران خراسانی، نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از زحمات مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در راستای تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای روستائیان قدردانی کردند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 7 | کل بازدیدکنندگان : 381746 | تعداد کاربران بر خط : 0