اخبار و رویدادها

آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی روستایی شهید کارگر آبجهان قوچان با حضور نماینده مجلس

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 312

در مراسمی با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین قوچان، عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای آبجهان این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار قوچان در مراسم کلنگ زنی این پروژه با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستایی این شهرستان گفت: در راستای آبرسانی روستای آبجهان 2 کیلومتر عملیات لوله گذاری خط انتقال و 3/5 شبکه توزیع، احداث یک باب اتاقک تأسیسات، احداث یک باب مخزن ذخیره 100 مترمکعبی، حصار کشی اطراف تاسیسات بطول 160 متر، 150 متر خط شبکه برق و حفر یک حلقه چاه به عمق 50 متر انجام می شود.

هادی بهمنیار تصریح کرد: با بهره‌برداری این پروژه اهالی روستای آبجهان از آب آشامیدنی پایدار، سالم و بهداشتی بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: هزینه اجرای این طرح آبرسانی که آب شرب حدود 140 خانوار را در روستای آبجهان تامین می کند، بالغ بر 5600 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی می باشد.

نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی و فرماندار قوچان از زحمات مدیر و کارکنان امور آبفار این شهرستان در راستای تأمین آب شرب سالم و باکیفیت برای روستائیان تقدیر و تشکر کردند.

 

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 7 | کل بازدیدکنندگان : 381746 | تعداد کاربران بر خط : 0