اخبار و رویدادها

به مناسبت هفته دولت انجام شد:

استقرار میز خدمت امور آبفار سبزوار در مصلای نماز جمعه

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید 164

میز خدمت امور آبفار سبزوار در مصلای نماز جمعه این شهرستان در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع به مشکلات آبرسانی روستاییان مستقر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، همزمان با هفته دولت امور آبفار سبزوار  به منظور پاسخگویی و رسیدگی به مطالبات مردم و امکان دسترسی راحت تر به مسئولین مربوطه میز خدمت را در محل مصلی نمازجمعه این شهرستان برپا نمود.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سبزوار در این خصوص گفت: میز خدمت یکی از برنامه هایی است که برای ارتباط بیشتر و نزدیکتر بین مردم و مسئولین برگزار می شود تا مشترکین بتوانند درخواستهای خود را از این طریق بهتر پیگیری کنند.

 عباس واهبی افزود: همچنین برپایی میز خدمت در مکانهای مذهبی مثل جایگاه نماز جمعه، تکریم ارباب رجوع و تسریع در حل مشکلات آنان را کمتر و مجال خدمت رسانی را برای مسئولین بیشتر می کند.

در پایان مراسم نماز جمعه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، نماینده ولی فقیه و امام جمعه معزز شهرستان سبزوار از میز خدمت امور آب و فاضلاب روستایی بازدید کردند و از اقدامات انجام شده در خصوص آبرسانی به روستاییان قدردانی نمودند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1364 | کل بازدیدکنندگان : 853770 | تعداد کاربران بر خط : 0