اخبار و رویدادها

افتتاح همزمان دو پروژه آبرسانی روستایی کاشمر با حضور فرماندار این شهرستان

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - بازدید 271

پروژه آبرسانی روستایی تولی و فاز 3 مجتمع پایین ولایت کاشمر با حضور فرماندار این شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در آیین افتتاحیه این پروژه ها فرماندار، بخشدار، رؤسای ادارات شهرستان کاشمر و جمعی از مردم و مسئولان محلی حضور داشتند.

سرپرست امور آبفار کاشمر ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، این هفته را نماد وحدت مردم و دولت خدمتگزار خواند.

محمد کاظمی در خصوص پروژه آبرسانی روستایی تولی اظهار کرد: برای اجرای این طرح آبرسانی در مجموع یک کیلومتر عملیات لوله گذاری خط انتقال، ، 7/5 کیلو متر شبکه توزیع، احداث 4 باب حوضچه شیر آلات، احداث مخزن 300 متر مکعبی و استاندارد سازی 484 مورد انشعابات انجام شده است که با افتتاح آن 334 خانوار در روستای تولی از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

وی افزود: فاز 3 مجتمع پایین ولایت شهرستان کاشمر با 5/5 کیلو متر عملیات لوله گذاری خط انتقال، احداث 10 باب حوضچه شیر آلات و دو باب مخزن بتنی به احجام 200 و 300 متر مکعبی، احداث 2 باب ایستگاه پمپاژ و اجرای دو مورد حصار کشی اطراف تاسیسات مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

کاظمی هزینه اجرای این دو پروژه آبرسانی را 15840 میلیون ریال عنوان کرد.

در پایان مراسم فرماندار کاشمر از اقدامات و عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و امور آبفار این شهرستان قدردانی کرد و بیان کرد: محرومیت زدایی از روستاها از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید و نظام جمهوری اسلامی است و همچنین عملکرد دولت در زمینه آبرسانی به روستاها را مطلوب ارزیابی کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 643 | کل بازدیدکنندگان : 816186 | تعداد کاربران بر خط : 1