اخبار و رویدادها

افتتاح همزمان پروژه های آبرسانی روستایی خوشاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید 175

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و در مراسمی با حضور نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس چند پروژه آبرسانی روستایی به صورت همزمان در خوشاب افتتاح و بهره برداری گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این مراسم که فرماندار، امام جمعه، بخشدار و مدیران ادارات خوشاب نیز حضور داشتند سرپرست امور آبفار این شهرستان از افتتاح همزمان سامانه های پایش و راهبری تاسیسات برقی و نصب 18مورد سامانه gsm، نصب و راه اندازی 20 مورد کنتورهای حجمی هوشمند و مکانیکی، بهسازی حوضچه ها، استقرار و راه اندازی 5 مورد کانکس های تاسیسات برق، حفر، تجهیز و راه اندازی چاه جدید روستای چرو و همچنین استقرار و راه اندازی سامانه گندزدایی الکترولیز نمک طعام روستای رباط جز خبر داد.

در ادامه نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خوشاب رهنمودهایی در خصوص خدمت رسانی مطلوب تر به مردم ارائه داد.

شایان ذکر است 57 روستا در قالب 11800 مشترک با جمعیتی بالغ بر 30 هزار نفر در خوشاب از خدمات آبرسانی امور آبفار این شهرستان برخوردارند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 669 | کل بازدیدکنندگان : 697038 | تعداد کاربران بر خط : 0