اخبار و رویدادها

افتتاح پروژه آبرسانی به روستای کرات شهرستان تایباد به مناسبت دهه مبارک فجر

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 232

به مناسبت ایام ا… دهه فجر و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تایباد پروژه آبرسانی به روستا کرات از توابع بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای کرات شهرستان تایباد که با حضور فرماندار، فرماندهی سپاه و نیروی انتظامی و مسئولین این شهرستان برگزار شد، سرپرست امور آبفار تایباد گفت: این پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر 8520 میلیون ریال انجام گرفته که اجرای حصار کشی 625 مترمربع، لوله گذاری خط انتقال و شبکه توزیع به طول 7/3 کیلومتر، ساخت 5 باب حوضچه، اجرای مخزن 300 مترمکعبی و اصلاح انشعابات خانگی 268 مورد از اقدامات انجام شده در این پروژه است.

هادی نمازی افزود: با بهره برداری از این طرح 996 نفر در غالب 271 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار گردیدند.

فرماندار تایباد از عملکرد امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در مدیریت شبکه های آبرسانی و ارائه خدمات مطلوب به روستاییان قدردانی کرد.

وی ضمن اینکه خواستار مصرف بهینه آب شرب بهداشتی شد از اهالی روستا درخواست کرد با توجه به کمبود منابع آبی از آب شرب جهت کشت و کار و شرب دام استفاده نکنند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 7 | کل بازدیدکنندگان : 381746 | تعداد کاربران بر خط : 0