اخبار و رویدادها

افتتاح پروژه آبرسانی روستای بسک شهرستان تربت حیدریه با حضور فرماندار

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید 162

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در مراسمی با حضور فرماندار و مسئولین تربت حیدریه پروژه آبرسانی روستای بسک از توابع بخش بایک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار تربت حیدریه در مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی بسک که با حضور فرماندار ویژه شهرستان، امام جمعه شهر بایگ، بخشدار بخش بایگ، مدیران ادارات، اعضاء شورای اسلامی و اهالی روستای مذکور برگزار شد، با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستای بسک گفت: با اجرای این پروژه آب شرب بیش از 340 نفر از اهالی روستای بسک تأمین می گردد.

ابراهیم جواهریان هزینه اجرای این پروژه را که از محل اعتبارات استانی تأمین شده است را 6500 میلیون ریال ذکر کرد و گفت: برای اجرای این طرح آبرسانی 4/3 عملیات لوله گذاری خط انتقال و شبکه توزیع، ساخت 6 باب حوضچه شیرآلات، احداث یک عدد ایستگاه پمپاژ، اجرای 100 متر خط انتقال برق و نصب پست انجام شده است.

فرماندار شهرستان تربت حیدریه  نیز با قدردانی از خدمات امور آبفار این شهرستان به روستاییان، بر لزوم توجه بیش از پیش به فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بین مردم تأکید کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 28 | کل بازدیدکنندگان : 693687 | تعداد کاربران بر خط : 0