اخبار و رویدادها

افتتاح پروژه آبرسانی روستای گوجگی علیا مشهد با حضور نمایندگان مردم این شهرستان در مجلس

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - بازدید 859

در مراسمی با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و بخشدار بخش مرکزی مشهد و مدیرعامل آبفار خراسان رضوی پروژه آبرسانی روستای گوجگی علیا این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار مشهد گفت: با افتتاح این پروژه آبرسانی بیش از 170 مشترک از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند می شوند.

محمد سهرابی، انجام 6500 متر عملیات لوله‌گذاری خط انتقال، احداث یک باب مخزن بتنی با ظرفیت 20 مترمکعب، ساخت یک باب ایستگاه پمپاژ شناور، بهسازی سرچاه، بروز رسانی منصوبات داخل چاه، محوطه سازی محل چاه و مخزن و افزایش قدرت و تعویض ترانس برق را از اقدامات اجرا شده در این پروژه‌ برشمرد.

وی افزود: برای انجام این پروژه، 5000 میلیون ریال هزینه شده است که از این مبلغ حدود 1200 میلیون ریال مشارکت شورای اسلامی و دهیاری روستا می باشد.

نمایندگان مردم شهرستان مشهد در مجلس شورای اسلامی در افتتاح از این طرح آبرسانی با قدردانی از تلاش‌های مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، این شرکت را از جمله دستگاه‌های موثر در راستای خدمت رسانی به روستاییان ذکر کردند و از زحمات این مجموعه در راستای تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای روستاییان قدردانی کردند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 312 | کل بازدیدکنندگان : 970263 | تعداد کاربران بر خط : 0