اخبار و رویدادها

افتتاح پروژه آبرسانی به دو روستای شهرستان گناباد

۷ شهریور ۱۳۹۶ - بازدید 562

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، طرح تامین آب شرب مردم روستاهای نجم‌آباد و برجوک با حضور فرماندار و مسئولین ادارات گناباد و مردم این روستاها به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار گناباد در مراسم افتتاح این طرح گفت: بهره‌برداری از این پروژه در مجموع بیش از 1000نفر در 14روستای تحت پوشش مجتمع آبرسانی استاد این شهرستان را از مزایای آن بهره‌مند ساخته است.

محمدرضا ابراهیمی افزود: از مهمترین اقدامات انجام شده در این پروژه می‌توان به احداث 100 مترمکعب مخزن، اصلاح مخزن 60 مترمکعبی، بهسازی 2000 متر شبکه توزیع، اجرای  8300 متر خط انتقال و بهسازی 90 مورد از انشعابات اشاره کرد.

وی ادامه داد: برای اجرای این پروژه در مجموع مبلغ 4469 میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است.

فرماندار گناباد نیز در این مراسم گفت: دولت  اقدامات خوبی در سطح روستاها در جهت تکمیل زیرساخت ها و بسترسازی بهتر برای ماندگاری جمعیت که یکی از مهمترین آنها موضوع آب است انجام داده که در دولت یازدهم بیش از 15 میلیارد تومان برای تامین آب روستاهای این شهرستان هزینه شده است.

نبی‌پور ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات مناسب شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در سطح شهرستان، بر ادامه این روند با حمایت دولت دوازدهم تأکید کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 291 | کل بازدیدکنندگان : 854184 | تعداد کاربران بر خط : 0