اخبار و رویدادها

انتصاب مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشتخوار

۱ خرداد ۱۳۹۵ - بازدید 430

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی و فرماندار رشتخوار، سهیل حسنی به عنوان مدیر امور آبفار شهرستان رشتخوار معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیرعامل آبفار استان در این مراسم که با حضور فرماندار رشتخواربرگزار می شد با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای استان، از خدمات شش ساله رضا فتوحی؛ سرپرست پیشین امور آبفار رشتخوار قدردانی کرد.

مهندس دانشگر افزود: آقای حسنی از نیروهای باتجربه و باانگیزه بوده که امیدواریم با حمایت های فرماندار رشتخوار، روند تأمین آب شرب روستاییان این شهرستان ارتقا یابد.

فرماندار رشتخوار نیز با قدردانی از زحمات رضا فتوحی؛ سرپرست پیشین امور آبفار این شهرستان و آرزوی توفیق برای مدیر جدید این امور گفت: از مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی رشتخوار در راستای خدمت رسانی به مردم شریف روستاهای این شهرستان حمایت می کند.

گفتنی است مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در حکم خود آورده است:

“جناب آقاي مهندس سهیل حسنی

احتراماً، با عنايت به تعهد، تخصص، سوابق و تجربيات جنابعالي در امور اجرائي و ستادی، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشتخوارمنصوبمي شويد. اميد است، انشاءا.. با استعانت از خداوند متعال و با درايت و آگاهي كامل نسبت به مسئوليت خطيري كه به عهده جنابعالي محول گرديده، همچنین با بهره گیری از امکانات موجود وهماهنگي و تعامل با مسئولين محترم ستاد استان و شهرستان در خدمت رساني مؤثر و مناسب به روستائيان عزيز و تحقق اهداف و برنامه هاي شركت موفق و مؤيد باشيد.”

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 178 | کل بازدیدکنندگان : 929869 | تعداد کاربران بر خط : 1