اخبار و رویدادها

بارش کم سابقه باران در شهرستان خواف منجر به بروز خسارت به تأسیسات آبی شد

۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - بازدید 551

سرپرست امور آبفار خواف از بارش کم سابقه باران بهاری در این شهرستان، همراه با بروز خسارت به تأسیسات آبی این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مهدی عبدیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به تامین بخشی از اب شرب حدود 22 روستا از طریق چشمه های آب زیرزمینی که از باران های فصلی تغذیه می شوند، نزولات آسمانی هفته جاری کمک چشمگیری به تامین آب شرب منطقه محروم خواف بود. ولی شدت بارندگی و سیلاب در برخی مناطق شهرستان امر آبرسانی را با مشکل مواجه ساخت.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی خواف بیان داشت: در روستای بندیوان (مجتمع شهید حسن نژاد) این شهرستان از توابع بخش سلامی، خط انتقال آب شرب روستا در مسیر سیل قرار گرفته که باعث اتفاق گردید و مقداری آب سیل وارد شبکه توزیع روستا شده بود که با اعزام اکیپ اتفاقات این امور طی مدت ده ساعت قسمت تخریب شده بطول یکصد متر از خط انتقال تعویض و آب روستا وصل شد.

وی افزود: چند مورد دیگر اتفاقات ناشی از سیل در سطح شهرستان رخ داد که عبارت است از: تخریب محدوده اطراف چاه مجتمع شهید حسن نژاد، آسیب به خطوط انتقال و شبکه توزیع مجتمع شهید شهری، آسیب به خطوط انتقال و حوضچه شبکه توزیع مجتمع شهید حسن نژاد و تخریب سرچاهی چاه جدید مجتمع امام خمینی (ره) و ورود آب به چاه می باشد.

برچسب‌ها

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 442 | کل بازدیدکنندگان : 964929 | تعداد کاربران بر خط : 1