اخبار و رویدادها

بازدید امام جمعه تایباد از تاسیسات امور آبفار این شهرستان

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید 182

نماینده ولی فقیه و امام جمعه تایباد به اتفاق فرمانده بسیج حوزه ادارات از تاسیسات امور آبفار این شهرستان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار تایباد به ارائه گزارشی از روند تامین آب شرب روستاهای این شهرستان پرداخت و از بهره‌مندی بیش از 40 هزار نفر در قالب 11 هزار مشترک از خدمات این امور خبر داد.

سید هادی نمازی گفت: فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف آب نیازمند عزم همگانی بوده و مسئولین، روحانیون و آحاد مردم باید با مدیریت صحیح و اجرای برنامه‌های مطلوب و متناسب زمینه را برای تحقق این هدف فراهم کنند.

نمازی با بیان اینکه ائمه جماعات نقش به سزایی در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بین مردم دارند، خواستار آن شد تا در نماز جمعه بیشتر از گذشته به این مهم به ویژه در حوزه آب شرب روستایی و بیان مشکلات کمبود در حوزه آب پرداخته شود.

وی در رابطه با پروژه آبرسانی کوه آباد گفت: هزینه اجرای این پروژه از محل صندوق توسعه ملی و به مبلغ سیصدمیلیون تومان تامین شده و عملیات اجرایی آن را در مجموع یک کیلومتر شبکه توزیع، احداث یک باب مخزن ذخیره آب شرب با ظرفیت 200 مترمکعب، حفر یک حلقه چاه، احداث 2 باب حوضچه و یک مورد حصارکشی بطول 625 متر ذکر کرد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی تایباد جمعیت بهره بردار از این پروژه را 266 خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر 1000 نفر عنوان نمود.

امام جمعه تایباد ضمن اشاره به بالا بودن هزینه های زیاد استحصال آب تا رسیدن به دست مصرف کننده، خواستار تلاش هر چه بیشتر ائمه جماعات در فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف شد و از زحمات و تلاش های امور آبفار بابت خدمات ارزنده ای که در زمینه تامین آب شرب روستاهای این شهرستان انجام داده اند، قدردانی نمود و بر گسترش و توسعه برنامه های فرهنگی در زمینه مدیریت مصرف آب تاکید کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1433 | کل بازدیدکنندگان : 853839 | تعداد کاربران بر خط : 1