اخبار و رویدادها

بازدید بخشدار بخش مرکزی گناباد از تعویض شبکه توزیع روستای روشناوند

۲ آبان ۱۳۹۷ - بازدید 315

بخشدار بخش مرکزی گناباد در بازدید از تعویض 10 هزار و 400 متر از شبکه روستای روشناوند، از نزدیک در جریان روند آبرسانی به این روستا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار گناباد با ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای این شهرستان گفت:  این امور با دارا بودن بیش از 415 کیلومتر خط انتقال، 310 کیلومتر شبکه توزیع، 99 باب مخزن با حجم ظرفیت 10 هزار و 820 مترمکعب و توان تولید مجموعا 210 لیتر برثانیه آب آشامیدنی، از محل 11 دهنه چشمه، 7 رشته قنات و 42 حلقه چاه مشغول خدمات رسانی به روستاییان می باشد.

علیرضا فخار طبسی بیان کرد: پس از بررسی های لازم 10 هزار و 400 متر از شبکه توزیع آب شرب روستای روشناوند توسط امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان مورد تعویض و بهسازی قرار گرفت.

فخار طبسی با اعلام مطلوبیت میکروبی 98 درصدی و مطلوبیت کلرسنجی 99 درصدی آب شرب روستاهای شهرستان گناباد افزود: در حال حاضر تعداد 105 پارامتر آب شرب در آزمایشگاه های شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی اندازه گیری می شود و کیفیت آب شرب روستاههای استان مستمر مورد پایش قرار می گیرد.

بخشدار بخش مرکزی نیز از تلاشهای سرپرست و کارکنان امور آبفار گناباد در راستای خدمت گذاری به جامعه روستایی قدردانی کرد.

 

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 657 | کل بازدیدکنندگان : 697026 | تعداد کاربران بر خط : 0