اخبار و رویدادها

بازدید بخشدار مرکزی کاشمر از پروژه های آبرسانی روستایی این شهرستان

۲۱ تیر ۱۳۹۷ - بازدید 484

بخشدار مرکزی کاشمر از پروژه های ملی در حال اجرای این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه های آبفار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، بخشدار بخش مرکزی کاشمر از پروژه های مخزن 500  مترمکعبی روستای فروقته و اجرای شبکه توزیع روستای قوچ پلنگ بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفت.

سعید چیتی در جریان این بازدید، ضمن ابراز رضایت از روند انجام کارها از زحمات و تلاش های کارکنان امور آبفار کاشمر قدردانی نمود و گفت: نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی و آموزش روش های صحیح مصرف در جامعه می تواند کمک شایانی به کاهش میزان هدررفت آب نماید.

سرپرست امور آبفار کاشمر با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای تامین آب شرب بر تاکید بر رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی از مشترکین روستایی خواست به صورت منطقی آب را مصرف کنند.

محمد کاظمی بیان کرد: جهت بهبود وضعیت آبرسانی به بخش مرکزی  برنامه احداث سه مخزن ذخیره با حجم 1200 مترمکعب به همراه حوضچه پمپاژ، احداث 16 باب حوضچه شیرآلات، اجرای خط انتقال به طول 5/5 کیلو متر، اجرای شبکه توزیع به طول 3/4 کیلومتر، حصارکشی مخزن 200 متر مکعبی روستای قوچ پلنگ و اجرای لوله گذاری به قطر 20 میلیمتر جهت انشعابات خانگی به طول 4/1 کیلومتر به مبلغ 15میلیارد ریال در دستورکار امور آبفار کاشمر بوده که طبق برنامه فوق به در حال انجام می باشد .
وی افزود: کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی کاشمر تمامی تلاش خود را برای خدمت رسانی بی وقفه به مشترکین روستائی انجام می دهند تا آنان با مشکلات کمتری مواجه شوند.
کاظمی گفت: بخش مرکزی شهرستان کاشمر دارای 17 حلقه چاه آب و 25 باب مخزن ذخیره می باشد و بیش از 18 هزار و 825 مشترک در قالب 12894 خانوار و 40979 نفر جمعیت را تحت پوشش قرار داده است.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 506 | کل بازدیدکنندگان : 816049 | تعداد کاربران بر خط : 0