اخبار و رویدادها

بازدید رئیس اداره درآمد و خدمات امور مشترکین آبفار خراسان رضوی از امور آبفار باخرز

۲۴ دی ۱۳۹۷ - بازدید 396

در راستای خدمات رسانی به روستاییان، رئیس اداره درآمد و خدمات امور مشترکین آبفار خراسان رضوی از امور آبفار باخرز بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار باخرز در این دیدار با اشاره به وضعیت کنونی آبرسانی به روستاهای باخرز به ارائه گزارشی از عملکرد امور مشترکین، ثبت قرائت، نرخ فروش، مصارف 5-0 ،انشعابات غیر مجاز و درصد وصول مطالبات پرداخت.

مجید بخشی گفت: در حال حاضر 54 روستا با بیش از 43 هزار نفر در قالب بالغ بر 14 هزار مشترك از خدمات این امور بهره‌مند هستند که با تحت پوشش در آمدن آخرین روستا (نقار خانه) جمعیت برخورداری روستاهای شهرستان از آب شرب سالم و بهداشتی به 100درصد خواهد رسید.

رئیس اداره درآمد و خدمات امور مشترکین آبفار خراسان رضوی نیز با اشاره به اینکه رسالت سقایی روستاییان بر دوش شرکت آب و فاضلاب روستایی می باشد، بیان کرد: باید همواره با سرکشی مداوم به روستاها و نظارت بر کار مجموعه آبداران و فراهم نمودن شرایط مطلوب خدمت رسانی موجبات رضایت مندی مردم را فراهم نماییم.

محمد رضا ابراهیمی همچنین به بیان مطالبی در مورد دفاتر پیشخوان دولت، آیین نامه تعرفه های آب و فاضلاب، واگذاری انشعاب، کیت اتصالات، درصد کاهش پرت آب و وصول مطالبات پرداخت.

ابراهیمی در پایان از زحمات سرپرست امور، کارشناسان و آبداران شهرستان باخرز قدردانی نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 310 | کل بازدیدکنندگان : 970261 | تعداد کاربران بر خط : 0