اخبار و رویدادها

بازدید رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن از تأسیسات آب شرب روستاهای این شهرستان

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 138

مدیر امور آبفار داورزن از بازدید رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از تأسیسات آبرسانی این امور در سطح روستاهای بخش مرکزی و باشتین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمد رضا حقانی نسب با اعلام این خبر بیان کرد: در پی درخواست شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن برای بازدید میدانی از تاسیسات آبرسانی روستاهای سطح این شهرستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن به روستاهای بخشهای مرکزی و باشتین عزیمت نموده و از تاسیسات آب شرب و دستگاههای مربوط به گندزدایی در محل چاهها و مخازن بازدید کرد و چند مورد کلرسنجی از شبکه توزیع روستاها انجام شد.

حقانی نسب افزود: با توجه به نظر مدیرعامل آبفار خراسان رضوی مبنی بر سلامت آب شرب روستاها و سیاست کلی شرکت بر این اصل، این امور در سنوات گذشته برای کنترل و ارتقاء کیفیت آب شرب با نصب دستگاه های کلرزنی و تجهیزات جدید مانند: دستگاه الکتروکلریناتور، الکترولیز نمک طعام و کلرزنهای گازی و برقی در سطح روستاهای تحت پوشش این شهرستان اقدام گردیده است.

در این بازدید پس از توضیحات مدیر امور آب و فاضلاب روستایی داورزن در خصوص تعویض تاسیسات و نحوه عملکرد دستگاهها، رئیس شبکه بهداشت داورزن گفت: امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان داورزن یکی از منظم ترین ادارات در بخش آب شرب بوده و به حق در هر وقت و زمان که نقدی بر این اداره شد با تمام وجود مشارکت و در راه درست تر گام برداشته است.

 فرهاد میری افزود: شاید گاهی اوقات برخی اختلافات مانند میزان کلر و… وجود داشته باشد ولی در هر وقت و زمانی که مسئول بهورزها و یا بهورزهای روستاها مشکلی در خصوص سلامت آب داشته اند، کارشناسان این امور بلافاصله پاسخگو بوده اند.

وی ازروند بهداشتی نمودن آب شرب و وسایل و لوازم کاربردی این امور در خصوص سلامت آب  اظهار رضایت نمود و در خصوص تعامل بیشتر بهورزان و آبداران روستاها تاکید نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 230 | کل بازدیدکنندگان : 367117 | تعداد کاربران بر خط : 0