اخبار و رویدادها

بازدید سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی از امور آبفار نیشابور

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - بازدید 224

همزمان با آغازين روزهای كاری سال جديد، سرپرست آبفار خراسان رضوی بهمراه رئیس اداره توسعه منابع انسانی و آموزش اين شركت از امور آبفار نیشابور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست آبفار خراسان رضوی به اتفاق رئیس اداره توسعه منابع انسانی و آموزش در دیدار نوروزی با کارکنان امور آبفار نیشابور بر بازنگری در چشم انداز و برنامه های شرکت در سال جدید تاکید کرد.

محمد سهرابی گفت: سال گذشته با وجود تمامی تنگناهای موجود سال خوبی را پشت سر گذاشتیم و ارائه خدمات در سطح روستاهای این شهرستان با همت و تلاش همکاران به خوبی انجام پذیرفت.
سهرابی با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال “رونق تولید” گفت: در این سال باید در نقش اجتماعی خود به خوبی ادای تکلیف کنیم چرا که آبرسانی یکی از مسئولیت های اجتماعی مهمی است که به شرکت های آب و فاضلاب واگذار شده است.

در ادامه این بازدید نیز نشستی با حضور سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، رئیس اداره توسعه منابع انسانی و آموزش و کارکنان امور آبفار نیشابور با موضوع مشکلات و راهکارهای امور اداری و نیروی انسانی برگزار و سوالاتی در خصوص اضافه کاری و ماموریت، ارتقاء عنوان شغلی و مدارک تحصیلی عنوان شد که به طور کامل به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 6 | کل بازدیدکنندگان : 640723 | تعداد کاربران بر خط : 0