اخبار و رویدادها

بازدید سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی از امور آبفار سرخس

۲۴ مهر ۱۳۹۸ - بازدید 216

سرپرست آبفار خراسان رضوی به اتفاق معاون بهره برداری و سرپرست معاونت مهندسی و توسعه شرکت، از آبفار سرخس و پروژه های در حال اجرای شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست شرکت با همراهی معاون بهره برداری و سرپرست معاونت مهندسی و توسعه آبفار خراسان رضوی ضمن دیدار با فرماندار سرخس و بیان مطالبی پیرامون راهکارهایی در راستای تامین منابع آب پایدار و کیفی در این منطقه با توجه به مشکلات موجود، از نزدیک در جریان مسائل مربوط به آب شرب روستاهای این شهرستان قرار گرفت و از دو  پروژه در حال اجرای مجتمع امام علی (ع) و مجتمع امام رضا (ع) و مراحل تصفیه آب شرب این مجتمع بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفت و خواستار تسریع در اجرای این طرح ها شد.

گفتنی است عملیات اجرایی این پروژه ها شامل 35 کیلومتر لوله گذاری خط انتقال، احداث 4 باب مخزن بتنی به ظرفیت  1800 مترمکعب و با هزینه ای معادل 700 میلیارد ریال در حال انجام است.

طی این بازدید سرپرست امور آبفار سرخس گزارشی از تأمین آب شرب بالغ بر 50 هزار نفر در 60 روستای تحت پوشش آبفار و همچنین اهم فعالیت ها و وضعیت پروژه های عمرانی و نیز مشکلات شهرستان ارائه کرد.

سید ابراهیم علوی سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی همچنین با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب آبرسانی به روستاییان از تلاش های امور آبفار سرخس در تامین آب شرب باکیفیت برای مشترکین قدردانی کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 598 | کل بازدیدکنندگان : 816141 | تعداد کاربران بر خط : 0