اخبار و رویدادها

بازدید فرماندار کاشمر از آزمایشگاه آبفار این شهرستان

۱۰ مهر ۱۳۹۸ - بازدید 194

فرماندار کاشمر در بازدید از آزمایشگاه امور آبفار این شهرستان، از نزدیک در جریان روند کنترل کیفیت آب شرب مردم روستاهای کاشمر قرار گرفت.

به گزارش به روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، فرماندار کاشمر به اتفاق معاونت برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری از قسمت‌های مختلف آزمايشگاه از جمله كنترل دفاتر و نتايج آزمايشگاه، فضای كاری کارکنان، گواهينامه‌های كاليبراسيون تجهيزات، گواهينامه متعدد بازديد نمود.

در جريان اين بازديد، سرپرست امور آبفار کاشمر گزارشی از فعاليت‌های آزمايشگاه و همچنين تأسيسات آب ارائه نمود و کارشناس کنترل کیفی به ارائه توضيحاتی در خصوص امكانات و ابزارهای موجود در آزمايشگاه و نحوه انجام آزمایش‌های مربوط به آب پرداخت.

فرماندار کاشمر با تأكيد بر اهميت امر نظارت و اجرای صحيح قوانين و مقررات گفت: هراندازه كه مسئولين دستگاه‌های اجرايی در زمينه خدمت‌رسانی به مردم فعال‌تر باشند موجبات آرامش در جامعه، توسعه و آبادانی روستاها و بالندگی و كارآمدی هر چه بيشتر دستگاه‌ها فراهم می‌گردد.

مسلم ساقی خاطرنشان كرد: تلاش در راستای ارتقای كيفيت آب آشاميدنی و جلب رضايتمندی مردم از مهم‌ترین وظايف دستگاه‌های متولی امر است و با مطلوب ارزیابی کردن عملکرد امور آبفار کاشمر، از زحمات این مجموعه قدردانی کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 369 | کل بازدیدکنندگان : 970728 | تعداد کاربران بر خط : 1