اخبار و رویدادها

بازدید فرماندار کاشمر از تأسیسات آبرسانی روستایی بخش مرکزی این شهرستان

۸ دی ۱۳۹۷ - بازدید 170

فرماندار کاشمر با حضور در محل پروژه های تأمین آب شرب مردم روستاهای بخش مرکزی این شهرستان، از نزدیک روند اجرای این پروژه ها را مورد بازدید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار کاشمر در بازدید فرماندار این شهرستان از محل تاسیسات آبرسانی مجتمع پایین ولایت با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای تأمین آب شرب مردم، مطالبی را از آخرین وضعیت و چگونگی اجرای این پروژه ها و پیشرفت فیزیکی آنها بیان نمود.

محمد کاظمی گفت: پروژه آبرسانی مجتمع پایین ولایت فاز 3 شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه عمیق، ساخت یک باب مخزن 500 متر مکعبی واقع در روستای کسرینه، یک باب مخزن 200 مترمکعبی در روستای ممرآباد، یک باب مخزن 300 مترمکعبی در روستای عشرت آباد بهمراه 2 ایستگاه پمپاژ در روستاهای ممر آباد و عشرت آباد، اجرای خط انتقال به طول 5500 متر و اجرای شبکه توزیع به طول 2000 متر بوده که تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم که شاهد افتتاح این پروژه در ایام ا… دهه فجر سال جاری باشیم.

کاظمی در ادامه افزود: پروژهای در دست اجرا در بخش مرکزی شامل حفر و تجهیز دو حلقه چاه عمیق، ساخت مخزن بتنی در چاه شماره یک مجتمع پایین ولایت (500 متر مکعبی)، روستای فروتقه (400 متر مکعبی)، روستای قوچ پلنگ (200 متر مکعبی)، احداث حوضچه شیر آلات 16 باب، تعویض شبکه توزیع روستای قوچ پلنگ 6500 متر، لوله گذاری انشعابات با لوله 20 به طول 1400 متر  و حصار کشی اطراف مخزن در روستای قوچ پلنگ می باشد.

فرماندار شهرستان کاشمر ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه امور آب و فاضلاب روستایی کاشمر در راستای تامین آب شرب سالم و باکیفیت برای روستاییان، خواستار تسریع در روند اجرای پروژه های اولویت دار شد.

محمد علی نبی پور، با اشاره به لزوم حفظ منابع آبی با توجه به شرایط جوی و کاهش نزولات آسمانی، بر برخورد با متخلفینی که آب شرب را در مصارف غیرخانگی استفاده می کنند تاکید نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 503 | کل بازدیدکنندگان : 564951 | تعداد کاربران بر خط : 0