اخبار و رویدادها

بازدید مسئول دفتر نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس از پروژه آبرسانی مجتمع صلح آباد و مطرآباد بجستان

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - بازدید 300

مسئول دفتر نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه آبرسانی مجتمع صلح آباد و مطرآباد بجستان از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار بجستان در بازدید مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی و معاون عمرانی فرمانداری بجستان از محل تاسیسات آبرسانی صلح آباد و مطرآباد با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای تأمین آب شرب روستاییان مطالبی را از آخرین وضعیت و چگونگی اجرای این پروژه ها و پیشرفت فیزیکی آنها بیان نمود.

محمدرضا اکبرنیا گفت: عملیات اجرایی پروژه آبرسانی صلح آباد و مطرآباد شامل  سه باب مخزن ذخیره زمینی بتنی 100 متر مکعبی، 24 باب حوضچه شیرآلات، 3 باب ایستگاه پمپاژ، یک باب اتاق هیدروکلریناتور و همچنین خط انتقال به طول 6/12 کیلومتر می باشد که با تکمیل این پروژه تعداد 190 مشترک از آب شرب بهره مند خواهند شد.

بازدید کنندگان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه امور آب و فاضلاب روستایی بجستان در راستای تامین آب شرب سالم و باکیفیت برای روستاییان، خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه شدند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 508 | کل بازدیدکنندگان : 970867 | تعداد کاربران بر خط : 2