اخبار و رویدادها

بازدید معاون بهره برداری آبفار خراسان رضوی از امور آب و فاضلاب روستایی نیشابور

۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - بازدید 216

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در راستای خدمات رسانی به روستاییان، از امور آبفار نیشابور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار شهرستان نیشابور در این نشست گزارشی از وضعیت آب شرب و چالشها و مشکلات موجود در تامین آب شرب روستاییان و مشکلات و راه حل های موجود ارائه داد.

فرهاد ذوالجناحی گفت: همچنین مشکلات قرارداد نگه داری تعاونی ها و بررسی قرارداد پیشنهادی انشعابات غیر مجاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون بهره برداری شرکت آبفار خراسان رضوی در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی نیشابور بر ارائه خدمات مطلوب برای تامین آب شرب بهداشتی روستاییان و تعامل با اقشار ضعیف روستایی تاکید کرد.

محمد سهرابی بیان کرد: اجرای پروژه ها و رعایت نکات ایمنی آن، برای آبرسانی سالم در روستاهایی که تحت پوشش نمی باشند را از اولویت های شرکت آب و فاضلاب روستایی عنوان کرد و افزود همه کارکنان با همکاری و همدلی سعی کنیم مشکلات جامعه و مردم شریف ایران را حل کنیم.

وی با اشاره به اهمیت مقوله آب بخصوص آب شرب، برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در جهت ارتقاء فرهنگ مصرف بهینه آب را ضروری دانست.

 

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 277 | کل بازدیدکنندگان : 367164 | تعداد کاربران بر خط : 0