اخبار و رویدادها

بازدید نماینده سازمان تبلیغات اسلامی باخرز از امور آبفار این شهرستان

۳ خرداد ۱۳۹۷ - بازدید 440

مسئول نمایندگی سازمان تبلیغات اسلامی باخرز در بازدید از امور آبفار این شهرستان، از نزدیک در جریان وضعیت آب شرب روستاهای باخرز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار باخرز در این بازدید گفت: در حال حاضر 54 روستا با بیش از 43 هزار نفر در قالب بالغ بر 14000 مشترك از خدمات این امور بهره‌مند هستند که 98درصد از جمعیت روستایی شهرستان تحت پوشش خدمات آبرسانی این امور قرار دارد.

مجید بخشی خاطر نشان کرد: علیرغم محدودیت منابع آبی، کیفیت آب شرب تحویلی به مشترکین روستایی خط قرمز مجموعه آبفار بوده و این امور همواره در تلاش است آب شرب تحویلی به مشترکین استانداردهای لازم را داشته باشد.

بخشی در ادامه با گزارشی  ازفعالیت های فرهنگی امور آبفار در راستای مصرف بهینه آب با برگزاری جشنواره های دانش آموزی و کمپین های صرفه جویی بر نقش موثر روحانیت در فرهنگ سازی مدیریت مصرف در بین آحاد مردم تاکید کرد.

مسئول نمایندگی سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تقدیر از زحمات سرپرست امور آبفار باخرز و همکاران بر برگزاری جلسه توجیهی  مشترک مجموعه آبفار و سازمان تبلیقات اسلامی با روحانیون جهت ترویج فرهنگ صرفه جویی بین مردم اعلام آمادگی نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 627 | کل بازدیدکنندگان : 892517 | تعداد کاربران بر خط : 1