اخبار و رویدادها

بازدید نماینده شبکه بهداشت جوین از روستاهای غیر تحت پوشش این شهرستان

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - بازدید 128

در راستای تعامل و همکاری بیشتر آبفار جوین با شبکه بهداشت و درمان، نماینده شبکه بهداشت جوین از تأسیسات آبرسانی روستاهای غیر تحت پوشش این امور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار جوین در جریان این بازدید با قدردانی از همکاری و تعاملات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در راستای تأمین آب بهداشتی روستاییان، گزارشی از وضعیت کنترل کیفیت آب شرب مردم روستاهای جوین ارائه داد.

علی نظری بیان کرد: نماینده شبکه بهداشت و درمان جوین از دستگاه های کلرزنی، مخازن و تأسیسات آبرسانی بازدید کرد و بصورت مشترک چند مورد کلر سنجی از شبکه توزیع روستاها انجام گردید و در خلال بررسی های میدانی انجام شده، استمرار کلر باقیمانده در شبکه توزیع و مطلوبیت کلرزنی مورد تایید قرار گرفت.

نظری تصریح کرد: پرکلرین مورد نیاز روستاهای غیر تحت پوشش  ایستگاه راه آهن و شهرک کارخانه قند را امور آبفار جوین تامین می کند و در صورت نیاز، آموزش های تکمیلی در خصوص کلرزن برقی به متصدی شبکه ها ارائه می شود.

وی از تحویل یک باب مخزن ذخیره کلرزنی به شهرک کارخانه قند و همچنین از  استمرار مطلوبیت کلر باقیمانده در سطح این دو روستای غیر تحت پوشش خبر داد.

نماینده شبکه بهداشت و درمان جوین نیز ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای امور آبفار خواستار انجام بازدیدهای مشترک بیشتر از سطح شبکه ها شد.

طی این بازدید مقرر شد که شبکه بهداشت، نمونه برداری میکروبی و کلرسنجی را بیشتر از قبل پایش نماید.

هم اکنون دو روستای غیر تحت پوشش، ایستگاه راه آهن و شهرک کارخانه قند مجموعا با تعداد 154 خانوار توسط دهیاری روستاها راهبری می شود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 7 | کل بازدیدکنندگان : 381746 | تعداد کاربران بر خط : 0