اخبار و رویدادها

بازدید کارشناس بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت و درمان مه ولات از تاسیسات امور آبفار این شهرستان

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 405

در راستای تعامل و همکاری بیشتر امور آبفار مه ولات با مرکز بهداشت و درمان این شهرستان، از تأسیسات آبرسانی این امور به صورت سالانه بازدید می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار مه ولات در جریان این بازدید با قدردانی از همکاری ها و تعاملات مرکز بهداشت و درمان این شهرستان در راستای تأمین آب بهداشتی روستاییان، گزارشی از وضعیت کنترل کیفیت آب شرب مردم روستاهای شهرستان مه ولات ارائه داد.

مهدی ذوالفقاری بیان کرد: کارشناس بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان مه ولات از دستگاه های کلرزن، مخازن و تأسیسات آبرسانی روستاهای بخش شادمهر این شهرستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند آبرسانی به روستاهای مذکور قرار گرفتند و بصورت مشترک با کارشناس کنترل کیفی این امور چند مورد کلرسنجی از شبکه توزیع روستاها انجام شد و استمرار کلر باقیمانده در شبکه توزیع و مطلوبیت کلرزنی مورد تأیید قرار گرفت.

وی افزود: آب تحویلی به روستاییان از نظر مطلوبیت میکروبی 100 درصد است و کلرسنجی 99 درصد واین نشان از احساس مسئولیت بالای آبفار خراسان رضوی از نظر کیفیت آب شرب تحویلی به مردم می باشد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 527 | کل بازدیدکنندگان : 816070 | تعداد کاربران بر خط : 2