اخبار و رویدادها

بازید معاون بهره برداری و رئیس اداره آب بدون درآمد آبفار خراسان رضوی از امور آبفار مه ولات

۲۱ مهر ۱۳۹۷ - بازدید 341

معاون بهره برداری به همراه رئیس اداره آب بدون درآمد آبفار خراسان رضوی از تأسیسات، پروژه ها، حوزه مشترکین و آزمایشگاه امور آبفار مه ولات بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار مه ولات  ضمن عرض خوش آمد گویی و خیر مقدم گزارشی از وضعیت آب شرب و چالشها و مشکلات موجود در تامین آب شرب روستاییان و مشکلات و راه حل های موجود ارائه داد.

معاون بهره برداری نیز ضمن بررسی مشکلات و ارائه راه کارهای مناسب به مجموعه امور آبفار شهرستان مه ولات  به بررسی، پیگیری و رفع مشکلات و نواقص موجود در شبکه ها جهت بهره برداری بهینه از تأسیسات و امکانات موجود و جلب رضایتمندی حداکثری تأکید نمود و همچنین خواستار جمع آوری هرچه بهتر وصول مطالبات و قرائت های صحیح، از کارکنان تعاونی ها شد.

محمد سهرابی با بازدید از حوزه مشترکین وضعیت موجود را مطلوب و از تمامی همکاران به جهت خدمت رسانی منظم به روستائیان عزیز تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه با بازید از آزمایشگاه باکترولوژی امور آبفار مه ولات تصریح کرد: سلامت آب یکی از مهم ترین مسئله و دغدغه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی می باشد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 406 | کل بازدیدکنندگان : 970765 | تعداد کاربران بر خط : 0