اخبار و رویدادها

با حضور نماینده مجلس خواف و رشتخوار پروژه آبرسانی روستای خیرآباد شهرستان خواف افتتاح شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 745

در مراسمی با حضور نماینده مردم شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و فرماندار خواف پروژه آبرسانی روستای خیرآباد این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار خواف گفت: با افتتاح این پروژه آبرسانی در دهه مبارک فجر، بیش از 1250 نفر از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند می شوند.

مهدی عبدیان، انجام 8500 متر عملیات لوله‌گذاری خط انتقال، احداث یک باب مخزن ذخیره با ظرفیت 50 مترمکعب، اجرای 1100 متر خط برق و ساخت 2 باب ایستگاه پمپاژ، ساخت 14 باب حوضچه خط انتقال و اجرای حصارکشی و محوطه سازی را از اقدامات اجرا شده در این پروژه‌ برشمرد.

وی افزود: برای انجام این پروژه، هفت میلیارد و ششصد میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خواف بیان داشت: با اجرای این پروژه مشکل کم آبی روستای خیر آباد که تاکنون از چشمه تامین می شد و با وجود خشکسالی های پی در پی آب چشمه به میزان چشمگیری کم شده بود، برطرف شد. همچنین وی ابراز داشت با توجه به پیوستن روستای خیر آباد به مجتمع شهید اصلانی تجهیز و  حفر چاه در دستور کار قرار گرفت.

نماینده مردم شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی، عملکرد این امور را مثبت و قابل توجه ارزیابی کرد و از زحمات مجموعه آب و فاضلاب روستایی در راستای تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای روستاییان قدردانی کرد.

برچسب‌ها

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 376 | کل بازدیدکنندگان : 964863 | تعداد کاربران بر خط : 0