اخبار و رویدادها

بررسی وضعیت آب شرب روستاهای بخش مرکزی باخرز با حضور بخشدار مرکزی

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید 197

با حضور بخشدار مرکزی و سرپرست امور آبفار باخرز مشکلات آب شرب روستاهای ارزنه، کردیان، ارخود، جیزآباد، بزنجرد کردیان و گندم شاد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار باخرز در این جلسه که دهیاران روستاهای ارزنه، کردیان، ارخود، جیزآباد، بزنجرد کردیان و گندم شاد حضور داشتند به ارائه گزارشی از اقدامات این امور در راستای آبرسانی به روستاهای مذکور پرداخت.

مجید بخشی گفت: به دلیل نبود منابع آبی پایدار و افت شدید آبدهی این منابع در بخش مرکزی، آبرسانی به این روستاها در قالب مجتمع آبرسانی ارزنه با طول بیش از 50 کیلومتر از بخش بالا ولایت صورت می گیرد.

بخشی در ادامه درباره مصارف غیر ضروری، مصارف مازاد بر الگوی مصرف و انشعابات غیر مجاز بر نقش مسئولین محلی روستاها به ویژه شورای اسلامی در هدایت افکار عمومی به اصلاح الگوهای نادرست مصرف آب ومدیریت سرانه مصرف تاکید کرد.

بخشدار مرکزی باخرز ضمن قدردانی از خدمت رسانی امور آبفار این شهرستان به روستاییان، لزوم برگزاری جلسات توجیهی برای دهیاران را یادآور شد و بر ترویج و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب با اولویت روستاهایی که تنش آبی دارند تاکید کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 322 | کل بازدیدکنندگان : 970273 | تعداد کاربران بر خط : 0