اخبار و رویدادها

بررسی وضعیت آب شرب روستاهای خواف با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی

۱۱ آذر ۱۳۹۶ - بازدید 589

در نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان‌های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی و سرپرست امور آبفار خواف، وضعیت آب شرب مردم روستاهای این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار خواف در اين نشست به ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای خواف پرداخت و از ارائه خدمات این امور به بیش از 70 هزار نفر در قالب حدود 19 هزار مشترک در 77 روستای این شهرستان خبر داد.

دکتر نگهبان سلامی؛ نماینده مردم شهرستان‌های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از مجموعه آب و فاضلاب روستایی استان و به ویژه امور آبفار خواف، عملکرد این امور را مثبت و قابل توجه ارزیابی کرد و از زحمات مجموعه آب و فاضلاب روستایی در راستای سقایت روستاییان قدردانی کرد.

وی افزود: با توجه به خط مشی اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی که همان خدمت صادقانه به ملت شهید پرور این مرز و بوم می باشد، باید ترتیبی اتخاذ گردد که در صورت نیاز تمامی ارگانهای ذیربط که در مسیر اخذ مجوز، تجهیز کارگاه و آبرسانی به روستاهای شهرستان دخیل می باشند به حالت فوق العاده این امور را یاری نمایند.

شایان ذکر است در پایان این نشست اجرای عملیات آبرسانی به مجتمع شهید چمران  (علی اباد هزار خوشه) در دستور کار قرار گرفت.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 506 | کل بازدیدکنندگان : 816049 | تعداد کاربران بر خط : 0