اخبار و رویدادها

بررسی و رفع موانع موجود در اجرای آبرسانی به دو روستای شهرستان قوچان

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - بازدید 486

جلسه بررسی و رفع موانع موجود در اجرای آبرسانی به دو روستای قوچان با حضور معاونت عمرانی فرماندار و سرپرست امور آبفار، بخشدار بخش مرکزی و اعضای شورای اسلامی و دهیاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این جلسه که به درخواست امور آبفار قوچان برگزار شد وضعیت تنها منبع تامین آب روستاهای دوغایی و ددانلو که در برنامه تحت پوشش قرار گرفتن این امور می باشد مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست امور آبفار قوچان گفت: با توجه به اعتبار تخصیص یافته جهت اجرای آبرسانی به سه روستای قره شاهوردی، دوغایی و ددانلو طبق بازدید و نظر کارشناسان ستاد استان واگذاری منابع تامین آب و دیگر تاسیسات موجود یکی از الزامات جهت آغاز طرح می باشد که در صورت عدم واگذاری منابع و تاسیسات با مشکل مواجه خواهیم شد.

هادی بهمنیار در ادامه افزود که هدف شرکت آبفار خدمات رسانی مطلوب در جهت تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای روستاییان می باشد.

وی تصریح کرد: موافقت اجرای آبرسانی به این سه روستا طی دیدار و پیگیری های دکتر شوشتری، نماینده مردم شهرستان قوچان با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی انجام گرفت.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 598 | کل بازدیدکنندگان : 816141 | تعداد کاربران بر خط : 0