اخبار و رویدادها

برپایی میز خدمت در مصلای نماز جمعه نیشابور با حضور مدیران آبفای شهری و روستایی

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید 237

میز خدمت در محل مصلای نماز جمعه نیشابور با حضور مدیران آب و فاضلاب شهری و روستایی برپا گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار نیشابور با اشاره به اینکه یکی از مهمترین رسالت های مدیران پاسخگویی است گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع به مشکلات مردم، میز خدمت در محل مصلی نماز جمعه شهرستان با حضور مسئولین آب و فاضلاب شهری و روستایی مستقر شد.

فرهاد ذوالجناحی بیان کرد: اهم مشکلاتی که در برپایی این میز خدمت مطرح شد کم آبی است که بیشتر این موارد برمی گردد به افزایش تعداد دام سبک و سنگین در روستاها که با توجه به قیمت بالای گوشت و اقتصادی بودن آن و افزایش سطح مرتع امسال موجب افزایش دام نسبت به سالهای گذشته شده و این عامل باعث افزایش فشار به منابع آب شرب انسانی می شود که با بررسی اطلاعات موجود و جلسات مشترک با جهاد کشاورزی، بازنگری در قانون تامین آب شرب را می طلبد.

 امام جمعه شهرستان نیشابور ضمن تشکر از کارکنان آب و فاضلاب شهری و روستایی از محل میز خدمت بازدید نمود و گفت: وظیفه سازمان آب و فاضلاب مهم و حیاتی است و امیدواریم با تلاش و همت مضاعف مسئولین این حوزه بتوانیم مشکل کم آبی را به حداقل برسانیم.

گفتنی است بخشی از برنامه های فرهنگی و مذهبی این هفته نماز جمعه با همکاری کارکنان آب و فاضلاب شهری و روستایی برگزار گردید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 42 | کل بازدیدکنندگان : 813160 | تعداد کاربران بر خط : 0