اخبار و رویدادها

برگزاري كارگاه آموزشي كنترل كيفيت آب شرب ویژه آبداران در امور آبفار بردسکن

۲۵ دی ۱۳۹۶ - بازدید 261

کارگاه آموزشی کنترل کیفیت آب شرب با حضور کارشناسان کنترل کیفی و آبداران امور آب و فاضلاب روستایی بردسکن در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در راستای اجرای برنامه های اداره کنترل کیفی و امور آزمایشگاه ها و با توجه به اهمیت آموزش در پیشرو اهداف شرکت، کارگاه آموزشی کنترل کیفیت آب شرب ویژه آبداران شهرستان بردسکن برگزار گردید.

مدیر امور آبفار بردسکن ضمن تشکر از خدمات شرکت تعاونی و آبداران این شهرستان در برگزاری مستمر اینگونه کارگاه ها برای آموزش آبداران تاکید کرده و تامین آب سالم و بهداشتی را وظیفه اصلی شرکت عنوان کرد.

محمد صادقی در ادامه به بیان دیدگاه ها و سیاستهای کاری شرکت پرداخت و از آبداران درخواست نمود در جهت ارائه خدمات بهتر و مفیدتر به مشترکین تلاش نمایند و وظایف محوله را به نحو احسن انجام و نسبت به ارائه دقیق و صحیح اطلاعات اقدام نمایند.

وی افزود: با توجه به وضعیت بارش ها و محدودیت های شدید در منابع آب شیرین، مدیریت مصرف بایستی به جد مورد توجّه قرار گیرد و بر رفع به موقع اتفاقات و کنترل سرریز مخازن، تغییر کاربری ها و معرفی انشعابات غیرمجاز در روستاها توسط آبداران تأکید و از آنان درخواست نمود جهت پرداخت به موقع صورت وضعیت ها به ستاد استان تمام همّت خود را در جهت وصول مطالبات و جذب درآمد به کار گیرند.

سپس هر یک از ناظرین کنترل کیفی، مشترکین و بهره برداری به بیان نکات فنّی و ضروری در حوزه کاری خود پرداختند و بر انجام امور محوله به طور صحیح توسط آبداران تأکید نمودند و در ادامه جلسه کارگاه آموزشی با محوریت کنترل کیفی ادامه پیدا کرد.

در حال حاضر بیش از 38 هزار نفر در 72 روستای بردسکن در قالب بالغ بر 17 هزار مشترک تحت پوشش این امور قرار دارند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 530 | کل بازدیدکنندگان : 365790 | تعداد کاربران بر خط : 0