اخبار و رویدادها

برگزاري کارگروه سیل و مخاطرات دریایی برق، آب و فاضلاب شهرستان سرخس

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 161

کارگروه تخصصی سیل و مخاطرات دریایی برق، آب و فاضلاب با حضور معاون فرماندار و شهرداری، آب و فاضلاب شهری، شرکت برق، امور منابع آب، اداره هواشناسی و جهاد کشاورزی سرخس در محل امور آبفار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار سرخس هدف از برگزاری کارگروه سیل و مخاطرات دریایی را برنامه ریزی برای استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در شرایط بحرانی و تعدیل پیامدهای ناشی از بروز حوادث طبیعی در راستای استمرار خدمات رسانی مطلوب و نهادینه سازی و اجرای اصول و ضوابط مدیریت بحران در شرایط  اضطرای و آشنایی بیشتر با دستورالعملها و شرح وظایف و دستیابی به راهکارهای جدید کم هزینه و موثر عملیاتی در عرصه بحران بیان کرد.

حمید صادقی در رابطه با موضوع کانال های سنتی، بتنی و نهرهای قدیمی که در بعضی مسیر ها توسط کشاورزان و اهالی منطقه مسدود شده بود و خطر آبگرفتگی معابر را در پی داشت گفت: این موارد شناسایی شد و مقرر گردید با اولویت جهاد کشاورزی و امور منابع آب نسبت به رفع انسداد اقدام شود و گزارش مربوطه توسط ارگانهای فوق اعلام شود.

همچنین مقرر گردید شهرداری سرخس با توجه به طرح جامع شهری اولویت های خود را در اجرای کانال های جمع آوری سطح شهر اعلام نماید و از محل منابع داخلی و درآمدهای خود نسبت به اختصاص بودجه اقدام نماید.

در پایان این جلسه معاون فرماندار شهرستان سرخس، عملکرد امور آبفار شهرستان را مثبت و قابل توجه ارزیابی نمود و از زحمات این مجموعه قدردانی کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 231 | کل بازدیدکنندگان : 367118 | تعداد کاربران بر خط : 0