اخبار و رویدادها

برگزاری جلسه شورای فرهنگی شرکت های تابع وزارت نیرو با حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - بازدید 261

جلسه شورای فرهنگی شرکت های تابع وزارت نیرو با حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور و مدیران عامل و اعضای شورای فرهنگی شرکت های آب و برق خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این جلسه که با حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور، مدیران عامل و اعضای شورای فرهنگی شرکت های آب و برق استان در محل مجتمع نیایش مشهد برگزار شد بر  استفاده از همه ظرفيت های آموزشی، رسانه ای و روحانيت برای تحقق فرهنگ صرفه جويی در مصرف آب تأکید شد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی ضمن اشاره به شرایط بارندگی در کشور خواستار توجه روحانیت در بحث فرهنگ سازی مديريت مصرف آب با تبيين آموزه های دينی در بین مردم شد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور نیز با قدردانی از زحمات مدیران، اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعت شرکت های آب و برق استان خراسان رضوی با اشاره به اهميت اقدامات فرهنگی در سازمان ها، بیان كرد: ورود به مسائل فرهنگی در كنار رسالت های سازمانی يك ضرورت است و ما تلاش نموديم فرهنگ سازمانی مرتبط با آموزه هاي دينی داشته باشيم.

حجت الاسلام والمسلمين “محسن قرائتی” افزود: همانگونه که بر موضوعات فنی تمركز داريم، همه مسئولان موظف ايم بر اساس برنامه ای هوشمندانه اقدامات فرهنگی را نيز مديريت كنيم چرا كه مسائل فرهنگی نقش اساسی و تعيين كننده ای در تحولات اقتصادی دارد.

در پایان این جلسه از مسئولان امور فرهنگی و دینی شرکت های آب و برق استان و همچنین سید رضا موسوی، مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با اهدای لوح تقدیر، قدردانی گردید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 75 | کل بازدیدکنندگان : 693734 | تعداد کاربران بر خط : 0