اخبار و رویدادها

برگزاری جلسه مدیریت بحران در خصوص بررسی وضعیت آب شرب روستاهای تایباد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - بازدید 157

جلسه مدیریت بحران در خصوص بررسی وضعیت آب شرب روستاهای تایباد با حضور سرپرست امور آبفار، کارشناسان و آبداران این شهرستان برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در راستای اجرای برنامه ها و اهداف امور آبفار تایباد، جلسه ای در خصوص مباحث مربوط به مشترکین، کنترل کیفی، نگهداری و اجرایی  و مدیرت بحران با آبداران این شهرستان برگزار گردید.

سرپرست امور آبفار تایباد ضمن تشکر از خدمات شرکت تعاونی و آبداران این شهرستان در برگزاری مستمر اینگونه جلسات برای آموزش آبداران تاکید کرده و تامین آب سالم و بهداشتی را وظیفه اصلی این مجموعه عنوان کرد.

سید هادی نمازی در ادامه به بیان دیدگاه ها و سیاستهای کاری شرکت پرداخت و از آبداران خواست در جهت ارائه خدمات بهتر و مفیدتر به مشترکین تلاش نمایند و وظایف محوله را به نحو احسن انجام و نسبت به ارائه دقیق و صحیح اطلاعات اقدام نمایند.

نمازی گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی و مکاتبات متعدد از ستاد استان و فرمانداری در خصوص احتمال وقع سیل در سطح شهرستان ضمن اعلام آمادگی تمامی نیروهای اداری و آبداران در سطح روستاها با استقرار اکیپ ستاد بحران در امور و آبداران در سطح روستاها ضمن پیش بینی نقاط حادثه خیز و پیشگیری از خسارات و به حداقل رسانیدن آن اقدام لازم صورت پذیرد.

وی افزود: مدیریت مصرف بایستی به جد مورد توجّه قرار گیرد و بر رفع به موقع اتفاقات و کنترل سرریز مخازن، راهبري مستمر و دقيق سامانه كلرزن، حفظ میزان کلرباقی مانده در محدوده مطلوب، ثبت نتایج کلر باقی‌مانده در قالب فرم جدید و تحویل به موقع آن در موعد مقرر، آموزش نحوه صحیح آماده‌سازی مواد گندزدا، حفظ و حراست از منابع آبی و خطوط انتقال، مراقبت و حفاظت از مخازن و راهبری صحیح دستگا‌ه‌های کلرزن، تغییر کاربری ها و معرفی انشعابات غیرمجاز در روستاها توسط آبداران تأکید و از آنان درخواست نمود جهت پرداخت به موقع صورت وضعیت ها به ستاد استان تمام تلاش خود را در جهت وصول مطالبات و جذب درآمد به کار گیرند.

سپس هر یک از ناظرین کنترل کیفی، مشترکین و بهره برداری به بیان نکات فنی و ضروری در حوزه کاری خود پرداختند و بر انجام امور محوله به طور صحیح توسط آبداران تأکید نمودند.

در حال حاضر بیش از 40 هزار نفر در 35 روستای تایباد در قالب بالغ بر 10هزار مشترک تحت پوشش این امور قرار دارند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 6 | کل بازدیدکنندگان : 640723 | تعداد کاربران بر خط : 0