اخبار و رویدادها

برگزاری جلسه کمیته فنی اجرای برنامه ایمنی آب در امور آبفار طرقبه شاندیز

۱۸ مهر ۱۳۹۷ - بازدید 301

جلسه کمیته فنی اجرای برنامه ایمنی آب طرح پایلوت گراخک ابرده طرقبه شاندیز با حضور معاون عمرانی فرمانداری، رئیس مرکز بهداشت و مدیر امور آبفار این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، جلسه کمیته فنی اجرای برنامه ایمنی آب در راستای اجرای برنامه ایمنی آب طبق بند هفتم سند راهبرد ملی بهبود کیفیت آب شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور و دستورالعمل شرکت مهندسی برگزار گردید و با ابلاغ مرکز بهداشت طرقبه شاندیز، مجتمع گراخک ابرده این شهرستان به صورت پایلوت در این زمینه انتخاب شد و در این راستا اقداماتی صورت گرفت که شامل موارد ذیل می باشد: 1-تشکیل تیم اجرایی که به صورت درون سازمانی بوده و متشکل از پرسنل امور آبفار طرقبه شاندیز می باشد.  2- تشکیل کمیته فنی اجرای برنامه ایمنی آب، که در این راستا با هماهنگی فرمانداری و مرکز بهداشت طرقبه شاندیز اقدام به تهیه حکم و ارسال آن از طریق سیستم دولت برای روسای ادارات ذیربط و برگزاری جلسه برنامه ایمنی آب 97 در محل فرمانداری شهرستان شد.

در این جلسه ابتدا معاون عمرانی فرمانداری بر لزوم اجرای برنامه و همکاری سازمان های حاضر در جلسه تأکید کرد. سپس مدیر امور آبفار طرقبه شاندیز و رئیس کمیته ی فنی برنامه ایمنی آب مجتمع گراخک ابرده توضیحاتی راجع به لزوم و نحوه اجرا و همچنین شرح وظایف هر یک از اعضا  ارائه نمودند.

 و در ادامه مسئول کنترل کیفی امور آب و فاظلاب روستایی طرقبه شاندیز از لزوم اجرای برنامه ایمنی آب و رویکردهای اجرای آن و همچنین اطلاعات مورد نیاز جهت ارائه ادارات در بازه زمانی مشخص جهت توصیف سیستم پرداخت.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 521 | کل بازدیدکنندگان : 564969 | تعداد کاربران بر خط : 0