اخبار و رویدادها

برگزاری دومین جلسه کارگروه طرح صیانت از منابع آب خراسان رضوی

۷ مهر ۱۳۹۷ - بازدید 398

دومین جلسه کارگروه طرح صیانت از منابع آب با حضور مدیران دستگاه های ذیربط در حوزه آب و آبفا، به ریاست معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیرعامل آبفار استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای خراسان رضوی به چالش هایی که در اثر خشکسالی های اخیر در منابع آبی رخ داده اشاره کرد و برنامه این شرکت را برای مقابله با بحران کم آبی و خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به روستاییان استان تشریح کرد و افزود: متأسفانه بحران خشکسالی سبب می شود برخی از مشترکین به انشعابات غیرمجاز روی بیاورند و این مورد یکی از مشکلات اساسی می باشد و امیدواریم دستگاه قضائی در خصوص اجرای مقررات و برخورد با مشترکین غیرمجاز حداکثر همکاری را با ما داشته  باشد تا بتوانیم حداقل کاهش مصرف آب را داشته باشیم.

در بخش پایانی این جلسه، نمایندگان چند دستگاه حاضر با ارائه گزارش مربوطه خود به تبادل نظر در مورد بحث های مطرح شده پرداختند.

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان خراسان رضوی ضمن بیان ضرورت تسریع روند پیگیری مصوبات، با تقدیر از اقدامات برجسته شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، آمادگی دستگاه قضائی را جهت برخورد با متخلفین اعلام نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 506 | کل بازدیدکنندگان : 816049 | تعداد کاربران بر خط : 0