اخبار و رویدادها

برگزاری نشست مردمی و بررسی مشکلات روستای قوچ پلنگ کاشمر با حضور نماینده مردم در مجلس

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید 127

در نشستی که با حضور نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس برگزار شد مشکلات آب شرب روستای قوچ پلنگ کاشمر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این جلسه که با حضور نماینده مردم شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی، سرپرست امور آّبفار کاشمر و اهالی روستای قوچ پلنگ برگزار شد مشکلات آب شرب روستا مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرپرست امور آّب و فاضلاب روستایی کاشمر گفت: روستای قوچ پلنگ با 243 خانوار و جمعیتی بالغ بر 861 نفر تحت پوشش این امور قرار دارد و در حال حاضر آب این روستا بوسیله یک حلقه چاه نیمه عمیق تامین می شود که آبدهی چاه به علت افت سطح آبهای زیرزمینی دچار کاهش آبدهی شده، در حدی که اهالی روستا تنها 2 ساعت در شبانه روز می توانند از آب شرب استفاده نمایند و با پیگیری های به عمل آمده در سال گذشته یک حلقه چاه عمیق در 700 متری چاه موجود حفاری گردید و امید داشتیم تا قبل از تابستان امسال وارد مدار شود ولی بدلیل مشکلاتی هنوز این امر میسر نگردیده و امید است تا دو ماه آینده مشکل کم آبی مردم این روستا مرتفع گردد.

نماینده مردم شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عدم رعایت الگوی مصرف، استفاده از آب شرب برای مصارف کشاورزی و انشعابات غیرمجاز از دلایل عمده کمبود آب در روستای قوچ پلنگ و سایر روستاهای تحت پوشش شرکت آبفار می باشد.

دکتر بنیادی، بر لزوم سرعت بخشی در رفع مشکلات آبرسانی به این روستا ‌تاکید نمود و مقرر شد با همکاری بخشداری و پیگیری‌های امور آبفار کاشمر روند آبرسانی به روستا‌ی قوچ پلنگ تسهیل شود و جهت پیگیری مشکلات مطرح‌شده قول مساعد داد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 42 | کل بازدیدکنندگان : 813160 | تعداد کاربران بر خط : 0