اخبار و رویدادها

برگزاری همایش مدیریت مصرف بهینه آب در شهرستان چناران

۲۱ تیر ۱۳۹۷ - بازدید 148

در همایش دهیاری ها که در چناران برگزار شد مدیر امور آبفار چناران به ارائه گزارشی از سیمای آبرسانی به روستاهای این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار چناران در همایشی که با حضور بخشدار بخش مرکزی، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی برگزار شد با تبریک روز دهیار بیان کرد: دهیاران خادمین مردم در روستاها، با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضایی مناسب زندگی و کار فراهم نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند.

نوروز افروند مباحثی پیرامون مسائل مختلف حوزه آب روستایی از جمله هزینه آب برای مشترکین با کاربری های مختلف تشریح نمود و بر نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در ترویج فرهنگ صرفه جویی و استفاده بهینه آب بین مردم تاکید کرد و افزود: صرفه جویی در مصرف آب عزم همگانی را می طلبد و همه باید در این ترویج این امر تلاش کنیم.

وی در ادامه بر لزوم بکارگیری توانای های دهیاران و شوراهای اسلامی در برخورد با انشعابات غیرمجاز گفت: شما می توانید بخاطر رابطه خویشاوندی و… که دارید یکی از تاثیر گذارترین افراد در روستاها باشید زیرا مردم از شما حرف شنوی دارند.

در ادامه بخشدار بخش مرکزی چناران با قدردانی از تلاش های امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان در تامین آب شرب و بهداشتی، از دهیاران و شوراهای اسلامی خواست تا حداکثر تلاش خود را در راستای همکاری با آبفار در برنامه های صرفه جویی و مدیریت مصرف آب داشته باشند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 230 | کل بازدیدکنندگان : 367117 | تعداد کاربران بر خط : 0